مقدار ترکیه زندان صندوق قانون زندانی

مقدار: ترکیه زندان صندوق قانون زندانی قانون اساسی نماینده مجلس خبر

گت بلاگز اخبار اجتماعی فعلا، ملاک ۲ سال آخر بیمه‌پردازی است ، احتمال عوض کردن نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی

معاون بیمه‌ای شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه همچنان محاسبه مستمری بر اساس بیمه‌پردازی دو سال آخرخدمت افراد ملاک است و تغییری نکرده است گفت: محاسبه مستمری بر ا

فعلا، ملاک ۲ سال آخر بیمه‌پردازی است ، احتمال عوض کردن نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی

احتمال عوض کردن نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی/فعلا، ملاک ۲ سال آخر بیمه پردازی است

عبارات مهم : بازنشستگی

معاون بیمه ای شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه همچنان محاسبه مستمری بر اساس بیمه پردازی دو سال آخرخدمت افراد ملاک است و تغییری نکرده است گفت: محاسبه مستمری بر اساس دوسال آخر خدمت، خساراتی جهت شرکت دارد که باید برطرف شود. مایل هستیم با همکاری خود بیمه شدگان و بازنشستگان طرحی را آماده و آنها را قانع کنیم. کاری که می خواهیم انجام دهیم به نفع نظام، شرکت تامین اجتماعی و بیمه شدگان هست.

محمدحسن زدا در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال عوض کردن نحوه محاسبه مستمری بازنشستگی در شرکت تامین اجتماعی اظهار کرد: در ماده ۳۹ قانون برنامه پنجم توسعه، محاسبه مستمری بر حسب سوابق ۵ سال آخر خدمت قید شده است بود ولی این ماده در برنامه ششم توسعه از بین بردن شد.

وی افزود: بر این اساس همچنان محاسبه مستمری بر اساس بیمه پردازی، ۲ سال آخر ملاک است و تغییری نکرده است . مبنای قانونی محاسبه مستمری تبصره ماده ۷۷ قانون تامین اجتماعی است.

فعلا، ملاک ۲ سال آخر بیمه‌پردازی است ، احتمال عوض کردن نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی

معاون بیمه ای شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه اگر بخواهیم اصلاحات پارامتریک انجام دهیم یکی از مواردی که باید عوض کردن کند همین آیتم است اظهار کرد: در کشورهای پیشرفته جهان، کل دوران بیمه پردازی مبنای محاسبه مستمری قرار می گیرد.

زدا افزود: محاسبه مستمری بر اساس دوسال آخر خدمت، خساراتی جهت شرکت دارد که باید برطرف شود، البته عجله نداریم و مایل هستیم با همکاری خود بیمه شدگان و بازنشستگان طرحی را آماده و آنها را قانع کنیم کاری که می خواهیم انجام دهیم به نفع نظام، شرکت تامین اجتماعی و بیمه شدگان است.

معاون بیمه‌ای شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه همچنان محاسبه مستمری بر اساس بیمه‌پردازی دو سال آخرخدمت افراد ملاک است و تغییری نکرده است گفت: محاسبه مستمری بر ا

وی تاکید کرد: البته اگر هم در آینده طرحی تصویب شود مطمئنا مشمول بر کسانی که در سال های آخر بیمه پردازی هستند نمی شود و جهت کسانی اجرا می شود که بخواهند شروع به کار کنند. آنچه مدنظر ماست این است که میانگین ۳۰ سال بیمه پردازی جهت تعیین حقوق بازنشستگی ملاک قرار بگیرد.

واژه های کلیدی: بازنشستگی | حقوق بازنشستگی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz