مقدار ترکیه زندان صندوق قانون زندانی

مقدار: ترکیه زندان صندوق قانون زندانی قانون اساسی نماینده مجلس خبر

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آغاز عضویت در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی که ظرفیت آن‌ها زیاد کردن یافته است از امروز دوشنبه ۱۰ مهر شروع شد. 

آغاز عضویت در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد

آغاز عضویت در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

عبارات مهم : اسلامی

ثبت نام در رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی که ظرفیت آن ها زیاد کردن یافته است از امروز دوشنبه ۱۰ مهر شروع شد.

به گزارش میزان، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با توجه به درخواست تعداد زیادی از متقاضیان عضویت در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته، امکان عضویت در تعدادی از این رشته ها را فراهم کرده است.

آغاز عضویت در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد

امکان عضویت در واحد های دانشگاهی خارج از استان پایتخت کشور عزیزمان ایران که ظرفیت عضویت آن ها تکمیل شده، فراهم شده است است.

همه متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبحگاه امروز دوشنبه ۱۰ مهر با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org بعد از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به عضویت اقدام کنند.

ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی که ظرفیت آن‌ها زیاد کردن یافته است از امروز دوشنبه ۱۰ مهر شروع شد. 

همچنین امکان عضویت در سایر رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که تاکنون ظرفیت عضویت آنان تکمیل نشده است همچنان ادامه دارد.

امکان عضویت در سایر رشته محل ها خارج از لیست اعلام شده است که ظرفیت عضویت آنان تکمیل شده است است در این نیمسال فراهم نیست و در زمینه شرایط عضویت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ اطلاع رسانی می شود.

واژه های کلیدی: اسلامی | دانشگاه | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz